Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
19.06.2016

23 червня 2016 року о 17:00 у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (місто Дніпро) відбудеться святковий захід до Міжнародного Дня біженця, організований Дніпровським Представництвом Агентства ООН у справах біженців спільно з БФ «Допомога Дніпра» та ГО «Сила майбутнього». Захід має на меті привернути увагу до історій людей, які були змушені  залишити свої домівки.

Свято збере переселенців зі сходу та Криму, які знайшли притулок в Україні, а також громадські організації, що надають допомогу цим категоріям. Учасники свята хочуть привернути увагу до потреб людей, які були змушені покинути свої домівки.

Планується, що близько 200 осіб візьмуть участь у заході. Відвідувачів очікує насичена програма заходів та виставок: виступ театрального гуртка БФ «Допомога Дніпра» безкоштовні майстер-класи з малювання та орігамі; тематична виставка фотографій і дитячих малюнків. Юні відвідувачі також зможуть позмагатися у конкурсі малюнків на асфальті. Переможці отримають призи.

Під час свята буде працювати виставка-ярмарок робіт переселенців.  Усі охочі зможуть придбати хенд-мейд вироби, тим самим підтримати внутрішньо переміщених осіб.

В Україні на даний момент мешкає більше 7 000 біженців та шукачів притулку з інших країн. В результаті конфлікту на Донбасі та подій в Криму більш ніж 1,8 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами.

Вхід на свято безкоштовний.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь-ласка, до Олександри Гаскевич, +38 095 273 23 34, gaskevyc@unhcr.org

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial