Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Тендер із пошуку тренера із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України

06.02.2020

БФ «Право на захист» запрошує тренерів для проведення протягом 2020 року серії тренінгів із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України.

Тема тренінгів: «Практика застосування міжнародних стандартів в цивільному захисті: проблеми та можливості»

Загалом планується проведення 15 виїзних тренінгів протягом лютого 2020 р. – січня 2021 р. з питань захисту та гуманітарних принципів для місцевих органів влади у 5 громадах Донбасу, розташованих на контрольованій Урядом України території: Попаснянський район (Луганська область), Ясинуватський район (Донецька область), Бахмутський район (Донецька область), місто Торецьк (Донецька область) та Волноваський район (Донецька область).

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Завантажити Додаток А (Annex A)) та фінансова пропозиція (заповнений Додаток В) (Завантажити Додаток B (Annex B)) приймаються до 20 лютого 2020 року включно за електронною поштою tender@r2p.org.ua .

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті та описі технічного завдання, у вкладеннях до цього оголошення.

Тренінги із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України проводитимуться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Управлінням Сполучених Штатів з питань зовнішньої допомоги у випадку стихійних лих (USAID/OFDA).

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою l.lukianenko@r2p.org.ua

Детальніше ви можете ознайомитись у нашому запиті (Завантажити запит) та описі технічного завдання у вкладеннях до цього оголошення.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial