Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

АНОНС. Відкрита зустріч представників українського бізнесу та національних громад, які представляють інтереси біженців та шукачів притулку

17.01.2019

24 січня 2019 року в приміщенні БЦ «Астарта» відбудеться відкрита зустріч-знайомство представників українського бізнесу та національних громад, які представляють інтереси біженців та шукачів притулку з різних країн світу. Організатор зустрічі – Благодійний Фонд «Право на захист» за підтримки Open Society Foundations’ International Migration Initiative.

 Місце проведення: конференц-зала БЦ «Астарта», м. Київ, вул. Ярославська, 58

Дата: 24 січня 2019
Час: 10.30 – 13.30

Головна мета заходу – надати можливість національним громадам як представникам біженців презентувати представникам українського бізнесу трудовий потенціал своїх спільнот та ознайомити з їхніми культурними традиціями. Лідери сомалійської, франкофонської, афганської, арабської та спільноти біженців з країн СНД розкажуть про історію формування їхніх національно-культурних осередків в Україні та поділяться своїм досвідом соціальної, економічної та культурної інтеграції в українське суспільство. У свою чергу представники українського бізнесу матимуть можливість розповісти про свої напрацювання в царині співпраці з представниками різних культур, а також озвучити свої очікування та вимоги до потенційних кандидатів та співробітників.

Ця зустріч дасть кожному можливість ще раз усвідомити, що особливості менталітету не можуть бути перепоною у працевлаштуванні, а для деяких професій є навіть перевагою.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial