Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
28.03.2018

Без яких документів Ви не громадянин і як встановити Вашу особу за нечітко прописаної процедури?

Про проект “Отримай паспорт — скажи “Ні” безгромадянству” розповідає в програмі “Про головне”  Оксана Желанова, адвокат БФ “Право на захист”. 

Проект, що спрямований на захист і правову допомогу особам без громадянства та особам, які знаходяться під ризиком без громадянства, реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) на території Києва та Київської області, а також Харкова і Харківської області.

“Потреба у консультуванні і супроводі осіб без громадянства зумовлена нечіткістю прописаної законом процедури, – зазначає  Оксана Желанова. – Нині ситуація загострюється. Випадки звернень із цією проблемою частішають в наші дні, оскільки особи, які живуть за документом Радянського Союзу, якраз досягають того віку, коли потрібно оформлювати пенсії, соціальні виплати. Другим моментом є те, що підростають діти таких осіб і бувають випадки, коли у дітей також виникають проблеми, їм також необхідно підтверджувати те, що вони є громадяни України, і це є не завжди проста процедура”.

Повністю інтерв’ю слухайте ТУТ

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial