Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Біженці зроблять країну сильнішою, вважають громадяни Швеції та Німечинни. Опитування.

14.07.2016
  • До монітора Слов’янського офісу БФ «Право на захист» звернулась жінка, яка не отримує пенсію з березня, і весь цей час вона ледь зводить кінці з кінцями. Справа в тому, що довідку вважали недійсною через відсутність штампу про реєстрацію місця проживання. Від адресної допомоги вона відмовилась відразу, оскільки має в смт Новгородське невеличкий будиночок. Гуманітарну допомогу не дають, бо за критеріями не підходить, а позичати гроші вже просто немає в кого.

ВПО зверталась на урядову гарячу лінію за роз’ясненнями, але так їх і не дочекалась. В пенсійному фонді та УПСЗН м. Торецьк її постійно перенаправляли з однієї установи в іншу (5 місяців вона ходила по цим установам), посилаючись на те, що довідка недійсна, справа не дійшла, чекайте комісії, тощо. Так жінка чекала ще більше місяця вже після прийняття Постанови КМУ №365.

Опинившись у вкрай важкому становищі, жінка зв’язалась із монітором БФ «Право на захист».

Адвокат Сергій Шкрамда допоміг жінці скласти заяву до УПСЗН із проханням надіслати повідомлення, чи подано на розгляд комісії справу ВПО та взагалі пояснити причини невиплати.

Наступним кроком був візит в

Більше половини шведів вважають, що біженці зроблять їхню країну сильнішою.

Про це свідчать результатами нового дослідження з десяти європейських країн, проведеного дослідницьким центром PEW.

На питання, чи зроблять быженці вашу країну сильнішою своєю працею і талантами, 62% шведських респондентів відповіли ствердно. Це найвищий серед опитаних країн.

Німеччина зайняла друге місце за кількістю респондентів, які згодні з цим твердженням – 59 відсотків, в той час як Греція і Угорщина показали найнижчий результат – 9 відсотків.

У Швеції також найвища кількість респондентів (36%) які сказали, що більша кількість людей різних рас, груп і національностей робить країну кращим місцем для життя, хоча трохи більша кількість (38%) сказали, що це не робить великої різниці в будь-якому випадку.

Швеція є однією з країн ЄС, яка прийняла найбільшу кількість біженців на душу населення в розпал кризи біженців в 2015 році, отримавши рекордні 163 тисячі клопотань про надання притулку.

управління Пенсійного Фонду, де начальник доручив співробітнику дізнатися, чи подана ця справа на розгляд найближчої комісії. Справу помістили в додатковий список і вже наступного дня до жінки прийшов соціальний інспектор, який складає Акти обстеження матеріально-побутових умов, задля підтвердження проживання ВПО за вказаною адресою. Ще наступного дня до жінки зателефонував начальник Обласного управління Пенсійного Фонду для того, щоб переконатись,  чи приходила робоча група, і сказав, що вже найближчим часом, в серпні, всі пенсійні виплати будуть поновлені, а борги повернені.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial