Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
26.12.2019

Село Солодке від початку конфлікту на сході України опинилося на лінії розмежування. У ньому були частково пошкоджені приватні будинки та єдине місце для зборів і відпочинку місцевих – старенький будинок дозвілля.
Районна влада допомогла дещо відновити будівлю: в ній замінили вікна, двері, відремонтували дах і встановили інфрачервоні лампи для обігріву. Утім як діти, так і дорослі не мали, з чим проводити час.

«Щоразу, коли ми приїздили до села із моніторинговим візитом, нас вражала небайдужість керівника установи. Директор будинку дозвілля дуже переймався долею культурного розвитку та об’єднання громади, тож ми вирішили допомогти», – діляться наші колеги, монітори БФ «Право на захист» Катерина Рачинська та Олексій Шевченко.

У межах проєкту CSI, що реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні (UNHCR), вдалося втілити задум, який допоможе мобілізувати громадську активність та згуртувати громаду. Солодківський будинок дозвілля отримав сучасний тенісний стіл із ракетками, настільний футбол та акустичну портативну колонку. Відтак тепер там можна проводити спортивні змагання між сусідніми селами (с. Степне, с. Березове) та різноманітні культурні заходи.

За словами колег, найбільше подарунку були раді діти, які завітали до будинку дозвілля після шкільних уроків.

«Чи може бути щось краще і добріше, ніж посмішка дитини? Ми бачили, як тішилися ці діти, і на душі одразу ставало тепліше» , – говорить Катерина Рачинська.

Ми радіємо разом із мешканцями села і колегами та сподіваємося, що будинок дозвілля розвиватиметься далі. Адже Солодке скоро приєднається до Вугледарської ОТГ.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial