Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Два надважливі законопроекти схвалені та направлені на розгляд до Парламенту Комітетом ВР із прав людини

06.12.2018

Сьогодні, 6 грудня, Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин серед іншого розглянув два важливі законопроекти.

Йдеться про законопроект №9123 «Про внесення змін до деяких законів України щодо визнання особою без громадянства». Його члени Комітету проголосували без зауважень та направили до Верховної Ради для розгляду в першому читанні.

Дарина Толкач, адвокаційний координатор БФ «Право на захист», яка брала участь у засіданні Комітету, наголошує: «Ми розраховуємо на те, що законодавці якнайшвидше розглянуть і ухвалять цей документ, адже цього чекають тисячі людей в Україні, які фактично є особами без громадянства та не мають визначеного правового статусу. Оскільки виключно врегулювання їхнього статусу дозволить забезпечити дотримання їхніх базових прав людини».

Другий документ тісно пов’язаний із першим. Це – проекту закону №3433 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України)». Його Комітет проголосував із урахуванням більшості правок, тож Верховна Рада розгляне його в другому читанні.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial