Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
01.11.2018

«Мені дуже потрібні документи, щоб отримати дозвіл на проживання в Україні, зареєструвати дітей на себе, відвідати батьків, сестер і братів, яких я не бачила вже 21 рік».

Анастасія Володимирівна Висока народилася в багатодітній родині в м. Петушки Владимирської області РФСР у 1980 році. Її батьки мали громадянство СРСР.

Анастасія навчалася в школі до 6 класу. У 13 років познайомилася з майбутнім чоловіком і за три роки переїхала до України на постійне місце проживання. З того часу вона мешкає у м. Ірпінь на Київщині. У цивільному шлюбі народила п’ятьох дітей. Працює неофіційно.

Паспорт жінка не отримала, оскільки не має громадянства. З Росії вона виїхала ще дитиною, а в Україну приїхала після 1991 року.

Через відсутність документу Анастасія Висока впродовж довгого часу не могла зареєструвати народження дітей й отримати їхні свідоцтва про народження. Також були проблеми з оформленням паспорта у старших дітей. Тільки у 2017 році через процедуру визнання батьківства вдалося оформити документи на дітей. Але для самої жінки питання документування залишилося відкритим.

Уже багато років жінка не може підтвердити свою особу, материнство, не може оформити шлюб, не має можливості працевлаштуватися й реалізувати права, які вона має за законом.

«Мені дуже потрібні документи, щоб отримати дозвіл на проживання в Україні, зареєструвати дітей на себе, побачити батьків, сестер, братів, яких я не бачила вже 21 рік», — ділиться Анастасія.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial