Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Інтерактивна мапа напрямків міграційних потоків за період з 2010 по 2015 рік.

01.07.2016

Автори сайту Metrocosm, що займаються візуалізацією даних, опублікували інтерактивну мапу з основних напрямків міграційних потоків за період з 2010 по 2015 рік.

Кожної з представлених на мапі державі відповідає розфарбоване коло, в один з двох можливих кольорів: синій – приплив мігрантів в країну перевищує число залишили її людей, червоний же говорить про те, що відсоток відтоку населення переважає.

На мапі показані усі основні міграційні потоки, але при бажанні можна ознайомитися з даними і по кожній конкретній країні. Так, наприклад, відтік населення з України за останні п’ять років склав близько 300 тисяч чоловік, в Росії ж цей показник залишається позитивним в основному завдяки мігрантам, які прибувають з пострадянських країн.

Автори проекту використовували дані департаменту економічних та соціальних питань ООН.

Ознайомитися з інтерактивною версією карти можна на сайті Metrocosm.

До монітора Слов’янського офісу БФ «Право на захист» звернулась жінка, яка не отримує пенсію з березня, і весь цей час вона ледь зводить кінці з кінцями. Справа в тому, що довідку вважали недійсною через відсутність штампу про реєстрацію місця проживання. Від адресної допомоги вона відмовилась відразу, оскільки має в смт Новгородське невеличкий будиночок. Гуманітарну допомогу не дають, бо за критеріями не підходить, а позичати гроші вже просто немає в кого.

ВПО зверталась на урядову гарячу лінію за роз’ясненнями, але так їх і не дочекалась. В пенсійному фонді та УПСЗН м. Торецьк її постійно перенаправляли з однієї установи в іншу (5 місяців вона ходила по цим установам), посилаючись на те, що довідка недійсна, справа не дійшла, чекайте комісії, тощо. Так жінка чекала ще більше місяця вже після прийняття Постанови КМУ №365.

Опинившись у вкрай важкому становищі, жінка зв’язалась із монітором БФ «Право на захист».

Адвокат Сергій Шкрамда допоміг жінці скласти заяву до УПСЗН із проханням надіслати повідомлення, чи подано на розгляд комісії справу ВПО та взагалі пояснити причини невиплати.

Наступним кроком був візит в управління Пенсійного Фонду, де начальник доручив співробітнику дізнатися, чи подана ця справа на розгляд найближчої комісії. Справу помістили в додатковий список і вже наступного дня до жінки прийшов соціальний інспектор, який складає Акти обстеження матеріально-побутових умов, задля підтвердження проживання ВПО за вказаною адресою. Ще наступного дня до жінки зателефонував начальник Обласного управління Пенсійного Фонду для того, щоб переконатись,  чи приходила робоча група, і сказав, що вже найближчим часом, в серпні, всі пенсійні виплати будуть поновлені, а борги повернені.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial