Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

IOM Ukraine запрошує та мотивує молодь зняти відео про міграцію, розмаїття та соціальну інтеграцію

15.05.2016

Якщо Вам є, що сказати про міграцію, розмаїття та соціальну інтеграцію – зніміть відео!  «Молодіжний відеофестиваль Plural+ Youth Video Festival Украна». IOM Ukraine запрошує та мотивує!

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні приєднується до глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН (АЦ) та Міжнародної організації з міграції (МОМ)«Молодіжний відеофестиваль PLURAL+», який має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння

Представництво МОМ в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+UKRAINEякий ставить за мету зацікавити молодь в Україні у даному питанні та висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції  в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.

Конкурс підтримали Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти та науки і оператор мобільного зв’язку lifecell. Інформаційну підтримку надають Molodiya Festival та CinemaHall.

Охочі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у Правилах та вимогах для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE та Заявці на участь.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial