Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

історія

БФ «Право на захист» в партнерстві з HIAS проводить постійні тематичні моніторинги

Проект «Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам» реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Проект спрямований на моніторинг порушення прав та надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, які постраждали внаслідок конфлікту, посилення потенціалу державних органів та громадянського сектора та зміцнення законодавчої та нормативної бази.

Проектні групи працюють в Харкові, Сєвєродонецьку, Слов’янську, Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, та Києві; штаб квартира проекту знаходиться у Слов’янську.

У рамках проекту ми надаємо правову допомогу та захист переміщеним особам в Україні.

Для кращого розуміння потреб переміщених осіб та сприяння їхньому доступу до послуг і програм, які дозволять їм задовольнити ці потреби, у шістнадцяти регіонах України проектними групами здійснюється моніторинг захисту громад та інформаційна діяльність.

Адвокаційна, комунікаційна та інформаційна складові проекту спрямовані на сприяння законодавчому та політичному реагуванню щодо потреб переміщених осіб та інших уразливих груп населення в Україні, а також інформаційну підтримку постраждалим від конфлікту особам та громадам.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial