Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
06.02.2019

Наталя Петрусенко, монітор Сєвєродонецького регіонального офісу БФ «Право на захист» , приєднується до кампанії #Історії_моніторів:

“Хочу розповісти історію людини, якій я продовжую допомагати і сьогодні. Мій підопічний – ВПО, інвалід першої групи, який проживає в Сєвєродонецьку. Винаймає житло. Це самотня людина, за ним доглядає сусідка, щодня навідуючись і допомагаючи з вирішенням побутових проблем. Життя його сповнене труднощів у зв’язку зі станом організму. Чоловік у свої неповні 60 не має ноги і до того ж не розмовляє…

Це і стало величезною проблемою, коли йому знадобилося звернутися в “Ощадбанк”. Адже для того, щоб отримати грошову адресну допомогу з інвалідності і відкрити рахунок, йому необхідно було додзвонитися на гарячу лінію, поспілкуватися з оператором та уточнити термін прохождения фізичної ідентифікації.

Я стала шукати вихід із ситуації, – інше означало б залишити чоловіка без коштів до існування. Довелося пояснювати обставини працівникам банку і транспортувати його до відділення, аби я могла озвучити мету його звернення, а він – підтвердити сказане мною. Транспортація викликала певні труднощі, бо робити це довелося вручну.

Якийсь час ми витратили на пояснення, але, на щастя, працівники “Ощадбанку” увійшли в наше становище. Цей крок був важливою складовою в процесі отримання адресної допомоги. Врешті, справилися.

Людям з обмеженими можливостями складно в побуті, і аби хоч трохи полегшити його пересування, нині я знаходжуся в пошуку нового інвалідного візка для чоловіка. І якщо у когось є можливість, він з радістю прийме таку допомогу.

Та основні труднощі з’являються, коли необхідно захистити свої права: проблеми виникли також з отриманням пенсії з інвалідності. Її оформленням ми займаємося зараз. Люди з особливими потребами – рівноправні члени суспільства і мають право на гідне життя.

Роблю все, аби як і більшість історій моїх підопічних, ця також завершилася успішно”.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial