Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Набрав чинності Наказ МВС, щодо Інструкції про порядок утримування іноземців та осіб без громадянства у пунктах тимчасового перебування

10.06.2016

Сьогодні, 10 червня, набрав чинності наказ МВС від 29 лютого 2016 року № 141, яким затверджена Інструкція про порядок тримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

Документ регулює порядок утримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні (далі – ПТПІ), і визначає порядок дій посадових осіб ПТПІ, територіальних органів і підрозділів Державної міграційної служби, органів охорони держкордону при розміщенні іноземців та осіб без громадянства в ПТПІ, їх зміст, передачі і звільнення з ПВТПІ.

Контроль за діяльністю ПТПІ здійснює відповідний структурний підрозділ ГМС. Контроль за санітарним станом ПТПІ забезпечують санітарно-профілактичні установи МВС у Волинській, Миколаївській та Чернігівській областях.

Іноземці та особи без громадянства утримуються в ПТПІ протягом терміну, що необхідний для виконання постанови адміністративного суду:

– Про примусове видворення з України;

– Про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення з України;

– Про затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію, але не більш 12 місяців.

У кожному житловому будинку ПВПІ, де проживають іноземці та особи без громадянства, в доступному місці розміщуються стенди з інформаційними матеріалами (розпорядок дня, правила перебування іноземців та осіб без громадянства в ПВПІ; матеріали про права та обов’язки осіб, що утримуються у ПВПІ ; інформація про телефони довіри , керівний склад ПВПІ; інформація про територіальні органи ДМС, суди, прокуратуру та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини) на державній мові та мові, зрозумілу іноземцям та особам без громадянства.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial