Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Внутрішньо переміщені особи

Ми здійснюємо моніторинг порушення прав переселенців, надаємо їм пряму юридичну допомогу, а також іншим групам населення, які постраждали внаслідок конфлікту. Працюємо над посиленням потенціалу державних органів і громадянського сектора, над зміцненням законодавчої і нормативної бази.

Детальніше

Особи без громадянства

Ми допомагаємо особам без громадянства і особам, що перебувають під ризиком безгромадянства, в оформленні документів. Адже дуже часто ці люди взагалі не мають документів, що робить їх та їхніх дітей вкрай уразливими. Вони не мають доступу до базових прав людини: освіти, медичного обслуговування тощо.

Детальніше

Біженці

Ми співпрацюємо із біженськими спільнотами України, навчаємо громадських радників і здійснюємо підтримку новоприбулих до України біженців. Наша мета – допомогти людям, що змушені покинути власні домівки, швидше інтегруватися до українського суспільства і стати його рівноправними членами. Крім того, ми співпрацюємо з державними органами в межах підвищення їхнього потенціалу.

Детальніше

Напрями діяльності БФ «Право на захист

Діяльність БФ «Право на захист» спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини найбільш вразливих груп людей, які перебувають на території України: біженців, внутрішньо переміщених осіб, осіб без громадянства, осіб без документів.

Детальніше

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial