Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Адвокація

Спрямована на людей, які впливають на прийняття рішень на різних рівнях: місцевому, національному та міжнародному

Діяльність БФ «Право на захист» у сфері адвокації спрямована на людей, які впливають на прийняття рішень на різних рівнях: місцевому, національному та міжнародному.

Наші правові аналітики та експерти з адвокації вивчають нові законодавчі та політичні ініціативи, а також можливості удосконалення чинного законодавства і політики щодо внутрішньо переміщених осіб, осіб, які потребують міжнародного захисту, осіб без громадянства / осіб, що піддаються ризику безгромадянства та інших вразливих груп населення.

За результатами аналізу ми надаємо роз’яснення новел законодавства та розробляємо нормативні документи і проекти законів для захисту прав людини.

Наша діяльність включає ведення стратегічних судових справ, проведення тренінгів для суддів, працівників Державної міграційної служби України, адвокатів безоплатної правовової допомоги, співробітників Національної поліції України та адвокаційні кампанії.

Одним із напрямів роботи нашої адвокаційної команди є розробка проекту державної стратегії щодо внутрішнього переміщення та подальше забезпечення систематичної підтримки центральних та місцевих органів влади для всебічного і послідовного впровадження нової політики і законодавства щодо осіб, які постраждали внаслідок конфлікту.

БФ «Право на захист» має на меті посилення політичного діалогу між представниками державних органів та громадського сектору у сфері міграції та притулку, сприяння захисту прав негромадян і моніторингу кордонів; сприяння просуванню реформ національного законодавства, політики та адміністративних процедур, наближення їх до європейських стандартів; сприяння інформуванню та посиленню участі громадськості у впровадженні правових стандартів, стратегій та політик у сфері міграції та надання притулку.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial