Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Нарощування потенціалу уряду та громадянського суспільства

«Право на захист» докладає зусиль для розбудови спроможностей та потенціалу громадянського суспільства

«Право на захист» докладає зусиль для розбудови спроможностей та потенціалу громадянського суспільства з метою сприяння реформам у сфері міграції, притулку, безгромадянства і внутрішнього переміщення, а також розвитку стратегічного діалогу між державними органами та громадянським суспільством.

Ми прагнемо зміцнення коаліцій громадських організацій та підвищення їх здатності взаємодіяти з відповідними органами влади на всіх рівнях, просувати реформи національного законодавства, політики і адміністративної практики для приведення їх у відповідність з європейськими стандартами.

У своїй роботі ми зміцнюємо спроможність громадянського суспільства спрямовувати та контролювати виконання правових норм, стратегій і політики у сфері міграції, притулку, безгромадянства та внутрішнього переміщення.

«Право на захист» тісно співпрацює з урядом України заради підвищення обізнаності про передові практики у сфері управління кордонами, міграції, притулку, безгромадянства та внутрішнього переміщення шляхом проведення різноманітних навчальних заходів, включаючи тренінги для суддів, юристів, співробітників Державної міграційної служби, Національної поліції, Державної прикордонної служби, та ін.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial