Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Про нас

Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам

Проект «Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам» реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Проект спрямований на моніторинг порушення прав та надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, які постраждали внаслідок конфлікту, посилення потенціалу державних органів та громадянського сектора та зміцнення законодавчої та нормативної бази.

Проектні групи працюють в Харкові, Сєвєродонецьку, Слов’янську, Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, та Києві; штаб квартира проекту знаходиться у Слов’янську.

У рамках проекту ми надаємо правову допомогу та захист переміщеним особам в Україні.

Для кращого розуміння потреб переміщених осіб та сприяння їхньому доступу до послуг і програм, які дозволять їм задовольнити ці потреби, у шістнадцяти регіонах України проектними групами здійснюється моніторинг захисту громад та інформаційна діяльність.

Адвокаційна, комунікаційна та інформаційна складові проекту спрямовані на сприяння законодавчому та політичному реагуванню щодо потреб переміщених осіб та інших уразливих груп населення в Україні, а також інформаційну підтримку постраждалим від конфлікту особам та громадам.

Благодійний фонд, який захищає права шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства і без документів, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих унаслідок конфлікту (далі — бенефіціари).

Наша місія

Ми прагнемо полегшити для своїх бенефіціарів негативні наслідки масових конфліктів, репресивних режимів та природних катаклізмів. Благодійний Фонд захищає права бенефіцарів, надає допомогу і сприяє створенню умов для побудови нового, безпечного та гідного життя.

Наша візія

Благодійний Фонд «Право на захист» — визнаний лідер громадського сектору у сфері міграції в Україні. Наші бенефіціари мають усі умови для безпечного та гідного життя. Ми робимо внесок у зростання соціальної та економічної стабільності та безпеки в Україні й усьому світі.

Наші цінності

Цінність людиниЛюдина є для нас найвищою цінністю. Наша діяльність спрямована на розбудову суспільства, де задоволення потреб людини, повага до особистості, її права та свободи, рівність та розвиток є нормами життя. Ми цінуємо несхожість та неповторність кожної людини та вбачаємо в цьому джерело для руху та розвитку. Ми визнаємо право кожного на власну позицію та вибір. Толерантність і відкритість є основою в нашій взаємодії з кожною людиною.

ДовіраНам довіряють тому, що ми небайдужі та відповідальні. Ми чесні та прозорі щодо своїх бенефіціарів, партнерів і колег та будуємо наші відносини на взаємній довірі, зміцненій досвідом та професіоналізмом. Ми об’єктивно оцінюємо ситуацію та відповідально виконуємо свою роботу. Співчутливість та виважені дії наших колег сприяють найкращому задоволенню інтересів бенефіціарів і партнерів.

ПрофесіоналізмУсе, що робимо, робимо професійно. Наш колектив професіоналів, у якому кожен є експертом у своїй галузі, орієнтованим на розвиток, що спрямовує наш ентузіазм на вдосконалення власного професіоналізму. Наша команда готова втілювати своє бачення з повною самовіддачею і відповідальністю. Ми діємо в межах професійно-етичних норм, впроваджуємо найвищі стандарти діяльності та управління організацією.

Постійний розвитокРозвиваючи себе, допомагаємо іншим. Ми прагнемо бути лідером у нашій діяльності, тому постійно вдосконалюємо свої навички, підвищуємо свій професійний рівень та допомагаємо розвиватися іншим. Ми дивимося далеко вперед, ставимо перед собою амбітні цілі, створюємо та впроваджуємо інновації. Ми сприяємо якісним системним змінам у державі та суспільстві задля забезпечення гідного та безпечного життя людей.

Наші принципи

Гуманність (людяність)Ми прагнемо зменшити людські страждання настільки, наскільки це можливо.

НейтралітетМи не беремо участі в бойових діях і суперечках політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

НеупередженістьМи об’єктивно, справедливо та неупереджено ставимося до наших бенефіціарів.

НедискримінаціяМи не дискримінуємо людей через їхню належність до тієї чи іншої соціальної групи.

НезалежністьМи незалежні від політичних, економічних, військових або інших цілей.

Верховенство праваМи повністю підзвітні закону й закликаємо наших партнерів та бенефіціарів дотримуватися цього принципу.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial