Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
31.10.2018

Протягом року юристи БФ «Право на захист»  проводили тренінги для неформальних лідерів біженських спільнот.

Нашою метою було підвищення юридичної обізнаності учасників тренінгів щодо державної процедури отримання статусу біженця.

Тепер ми можем сказати з упевненістю, що тренінги сприяли інтеграції біженців та підготовці всіх учасників як юридичних радників, так званих параюристів, які безкоштовно надають консультації своїм співвітчизникам.

Про що ми говорили під час тренінгів? Про ролі та функції юридичних радників, державну міграційну процедуру, особливості оскарження рішень міграційної служби. Розглядали проблемні моменти отримання посвідки на тимчасове та постійне проживання, торкалися питань натуралізації, інтеграції, прав та обов`язків, що мають біженці та шукачі притулку.

Водночас якомога більше уваги ми намагалися приділити формуванню практичних навичок, адже це те, що потрібно людям, коли вони стають параюристами та починають допомагати іншим.

Заходи проводилися в рамках нового Проекту з посилення потенціалу спільнот біженців та державних органів за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Протягом кількох тижнів ми будемо ділитися враженнями як юристів БФ «Право на захист» від вже виконаної роботи, так і самих параюристів від отриманих знань та  можливостей допомагати своїм співвітчизникам.

А розпочнемо з інфографіки про те, хто такі параюристи і кому вони допомагають.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial