Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Річний звіт БФ “Право на захист” за 2017 рік

Ми підготували річний звіт, в якому розповідаємо про наші результати та досягнення за 2017 рік.

2017 рік приніс помітні поліпшеннями в життя наших бенефіціарів, однак викликів, з якими вони стикаються щодня, не зменшилося.

Протягом року ми докладали всіх зусиль для розвитку поточних та запровадження нових проектів.

Ми вважаємо, що зміцнення ролі місцевих партнерів є одним із важливих елементів у вирішенні гуманітарних та правових питань як в Україні, так і в усьому світі.

Дякуємо всім бенефіціарам, урядовим та громадянським організаціям, донорам, іншим міжнародним та вітчизняним зацікавленим сторонам за підтримку.

Ми продовжуватимо працювати над покращенням ситуації в Україні, доки не забезпечимо дотримання прав наших бенефіціарів на всіх рівнях.

Дивитися звіт

Річний звіт БФ “Право на захист” за 2016 рік

БФ «Право на захист» у партнерстві з HIAS є клієнтоорієнтованою громадською організацією, що прагне виконати свою місію – зробити Україну кращим місцем для людей, які були вимушені покинути свої домівки: внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення, біженців та шукачів притулку, осіб без громадянствата таких, що опинилися під ризиком безгромадянства. 2016 рік був важким для всіх груп бенефіціарів БФ «Право на захист». Наші клієнти зіткнулися з різними труднощами, включаючи гуманітарну кризу на сході України, неспроможність уряду приймати важливі рішення та закони і впроваджувати законодавчі та політичні реформи, припинення пенсійних виплат для сотень тисяч пенсіонерів ВПО на сході України та багато іншого.

Дивитися звіт

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial