Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Що саме представники франкомовної громади біженців в Україні обговорювали з юристами БФ «Право на захист»?

21.06.2018

Цього тижня до офісу БФ «Право на захист» ми запросили представників  франкомовної громади біженців в Україні. Громадяни Конго, Камеруну та Кот-д’Івуар зібралися для того, щоб обговорити проблеми та труднощі, з якими стикаються представники громади, та розглянути шляхи їхнього вирішення.

«Насамперед, ми ознайомили присутніх із процедурою отримання притулку – розповіла Олександра Лук’яненко, юрист БФ «Право на захист». – Особлива увага була приділена правам та обов’язкам шукачів притулку. Хочу зазначити, що всі присутні були зацікавлені в подальшій інтеграції в українське суспільство, навіть у разі отримання відмови у наданні їм притулку у країні».

«Присутні цікавилися працевлаштуванням в Україні, тож ми надали необхідну інформацію та на конкретних прикладах розглянули найбільш поширені труднощі, з якими можна зіткнутися під час працевлаштування, – зазначила Світлана Бутенко, соціальний юрист БФ «Право на захист». –  Обов’язкове отримання індивідуального номера платника податків стало ще одним питанням, яке викликало значний інтерес».

Реєстрація народження та громадянства дітей-шукачів притулку в Україні, отримання медичної допомоги, навчання дітей у школі та вивчення мови – ці та інші питання жваво обговорювалися представниками франкомовної громади з нашими юристами.

Підбиваючи підсумки зустрічі, хочемо зазначити, що франкомовна громада в Україні є дружньою та об’єднаною. Вона вносить свій вклад у розвиток українського суспільства вже сьогодні, та, сподіваємося, вклад у майбутньому буде ще більшим.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial