Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Тендер із надання послуг таксі в м. Києві

09.01.2020

Увага! Переможець – Bolt via ТОВ «ІНДАСТРІ ІНКОРПОРЕЙШН» and Автотакс via ПП «АВТОТАКС-2002»

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: №ITB 2020 – 04на укладення угоди про надання послуг із перевезення пасажирів легковим автотранспортом у якості таксі в м. Київ  для Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист»

ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 16 січня – 23:59 год. за східноєвропейським часом
ПОТРЕБИ
БФ «Право на захист» запрошує подати оферту на укладення угоди щодо з перевезення пасажирів легковим автотранспортом в м.Києві, нашій організації на щомісячній основі (виключно по безготівковому розрахунку).
Наша орієнтовна кількість поїздок на 2020 рік становитиме:

МісцезнаходженняПрогнозований обсяг поїздок 2020
Київ2400 шт
Київська обл., в межах 50 км від міста240 шт

ВАЖЛИВО: Технічна специфікація відображена в Додатку А до цього документу.

БФ «Право на захист» може укласти угоду терміном на 1 рік до 31 грудня 2020 р.

 
Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:
Додаток A: Технічна пропозиція та супроводжуючі документи;
Додаток В: Форма фінансової пропозиції (подається в форматах PDF та Excel);

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

  1. Реєстраційних документів та інформації про Вашу компанію, чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів;
  2. Технічної пропозиції ( Додаток A). Завантажити Додаток А;
  3. Фінансової пропозиції (Додаток В). Завантажити Додаток В.

ВАЖЛИВО: У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни. Невиконання цієї вимоги може потягти за собою ризик дискваліфікації. Технічна пропозиція повинна містити всю потрібну інформацію.
Ваша технічна пропозиція повинна бути чіткою відповіддю на всі запитання в Додатку А. Будь-які невідповідності повинні бути зазначені.
Зміст ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В). Ваша окрема фінансова пропозиція повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.
Вартість послуг. Тарифи на перевезення (палива станом на 16 січня 2020 р.) слід вказати з урахуванням всіх можливих податків та комісій, а також запропонованих знижок.

ОЦІНЮВАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ
Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати всім технічним характеристикам відповідно до Додатку А, буде рекомендована для укладення Угоди.
Тендерна пропозиція повинна надсилатися електронною поштою ТІЛЬКИ на наступну адресу: tender@r2p.org.ua. Термін подання: 16.01.2019, 23:59 год. за східноєвропейським часом.

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозиції необхідно надіслати в окремому документі.
ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж tender@r2p.org.ua , може бути відхилена.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.
Контракт буде укладений з учасником, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також принципам економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.

Дякуємо за співробітництво!
З повагою,
Президент
Олександр Галкін

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial