Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Тренінг для параюристів серед лідерів спільнот біженців та шукачів притулку з франкомовних країн Африки

21.11.2018

Сьогодні, 21 листопада, в Києві завершився шостий тренінг для параюристів серед лідерів біженських спільнот у Києві та Харкові. Ганна Хіцевич, координатор із посилення потенціалу, та Нонна Святненко, асистент координатора з посилення потенціалу БФ «Право на захист», навчали біженців із франкомовних країн Африки.

Під час триденного навчання, яке проводилося за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), юристи БФ «Право на захист» розповіли спільноті про основні навички роботи юридичних радників, державну міграційну процедуру, роз’яснили можливості інтеграції в Україні тощо. Як завжди, всі теми були закріплені учасниками під час практичних завдань та рольових ігор.

Тренінг був організований за потребою представників так званої «франкомовної» спільноти, – вони висловили бажання та необхідність його проведення. Цей тренінг відрізнявся неабиякою активністю майбутніх параюристів. Франкофони проявили неймовірну зацікавленість, активно брали участь у практичних завданнях.

Всі учасники мали прекрасну можливість навчитися новому, посилити свої знання та отримати відповіді на запитання, які раніше вони не могли озвучити через відсутність таких навчальних тренінгів. Основною метою цього тренінгу, як і попередніх, стало сприяння активній інтеграції біженців і шукачів притулку, підвищення рівня обізнаності щодо міграційної процедури та отримання необхідних знань для гідного життя в Україні.

Вже традиційно наприкінці навчання всі учасники отримали іменні Сертифікати про участь у тренінгу.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial