Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
10.11.2015

27 листопада стартував проект «Життя без насильства», який реалізується БФ «Посмішка дитини» за підтримки Данської ради у справах біженців, ВБФ «Право на захист» та Агентства ООН у справах біженців.

В рамках тримісячної програми будуть проведено два тренінги для психологів, які працюють з підлітками. Завдання проекту – навчити спеціалістів виявляти піддаються насильству підлітків і надавати їм допомогу. Тренінги проведуть практичні психологи Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, фахівці з багаторічним досвідом роботи в кризових ситуаціях.

«Метою наших тренінгів є створення майданчика для фахівців, на якій можна обмінятися досвідом та отримати відповіді на питання, що стосуються професійного супроводу проблемних підлітків», – сказав Євген Рябий, тренер проекту.

Як зазначив пан Рябий, в країні, де йде війна, значно підвищується рівень насильства і деморалізації. Підлітки знаходяться в групі ризику: вони можуть як ставати жертвами насильства, так і опинитися в позиції агресора. Саме тому проект «Життя без насильства», спрямований на роботу з цією категорією населення, сьогодні актуальне як ніколи.

Також в рамках проекту оголошено конкурс соціального відеоролика на тему профілактики насильства серед підлітків. До участі запрошуються всі бажаючі творчі люди міста. Призовий фонд складає 5000 грн. Ролик-переможець буде розміщений в регіональних ЗМІ.

Відзначимо, що тренінги відкриті для всіх бажаючих фахівців.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial