Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Унікальний реаліті-проект про подорож біженців до Європи стартує на BBC

08.07.2016

У 2015 році знімальна група BBC надала камери людям, які намагаються дістатися до Європи, рятуючись від війни, злиднів та переслідувань. Вони знімали там, де звичайні знімальні групи не пройдуть: на надувних човнах, які перетинають море з Туреччини до Греції, в задніх частинах вантажних автомобілів, їдуть в Євротунель, або на відкритих вантажівках, у Сахарі, якими керують контрабандисти. Результат є жахливий, інтимний, епічний портрет міграційної кризи.

Перший епізод починається з того, як сотні тисяч біженців з Сирії прибувають до турецького порту Ізмір. 11-річна Ісраа, продає контрабандні цигарки, так що її велика сім’я зможе заплатити контрабандистам, щоб перетнути Середземне море на шлюпці. Але, вони чують історії про те, що все більш і більш людей тонуть, її батько, Тарек, більше не впевнений, чи зможе він ризикувати життям своїх дітей.

Тим часом, 27-річний Хасан, який біжить від тюремного ув’язнення і тортур зі свого рідного Дамаску, відчайдушно намагається зробити перетин будь-якою ціною. Він та його супутники кладуть своє життя до рук контрабантистів. Переповнений човен починає набирати воду, пасажири стикаються з рішенням життя та смерті.

24-річний Анас готується покинути зруйноване місто Алеппо. Снайпери стріляють по його таксі, коли він прямує до турецького кордону.

Ахмад, який, залишив свою дружину і молоду сім’ю, намагається дістатися до Англії, щоб потім мати можливість вивезти своїх рідних з міста, що перебуває в облозі. Але він не може виїхати з острову Кос. Острів перевантажений і влада щосили намагається впоратися із ситуацією.

Це дійсно епічний портрет найбільшого руху людей, який Європа не бачила з часів Другої світової війни.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial