Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
09.07.2019

На днях наші юристи – Соня Кордонец та Костянтин Фунжий – провели тренінг «Документування осіб без громадянства» для параюристів – представників громад. На зустрічі слухачі отримали потрібні теоретичні та практичні знання на цю тему.

Колеги розповіли учасникам нюанси щодо питань документування громадян України: отримання паспорту громадянина України та свідоцтва про народження. Говорили також про документування осіб без громадянства, яким необхідно підтвердити або набути громадянство України або іншої держави.

Як відзначила Софія, це був перший тренінг саме по безгромадянству для параюристів, учасниками якого стали представники ромської спільноти, безпритульні та волонтери – словом ті, хто працюють або знаходяться поряд з тими, у кого є проблеми з паспортизацією.

“Отже, це був наш перший тренінг такого формату. Можемо впевнено сказати, що він пройшов дуже ефективно. Крім того, що учасникам було просто цікаво слухати цю інформацію, вони ще отримали знання, які надають їм можливість вирішувати проблеми людей, з якими вони працюють,” – розповідає Софія.

За словами Софії для більшості учасників тренінг виявився справжньою подією. На ньому вони змогли отримати все необхідне для того, щоб відчути внутрішню силу, щоб бути впевненними, що вони тепер зможуть ділитися знаннями та допомогати іншим. Адже більшість з них в минулому самі були серед людей без громадянства.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial