Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами
02.08.2018

Вчора, 01 серпня 2018 року, юристи БФ «Право на захист» Софія Кордонець та Костянтин Фунжий надали консультацію клієнтам пробації щодо відновлення втрачених паспортів.

На заході, який відбувсяу Києво-Святошинському РВ з питань пробації, були також присутні представники Вишневського центру БВПД.

«Під час надання консультації  до нас звернулися декілька осіб, що раніше мали українські паспорти, але загубили їх. Спільно з представником БВПД ми надали роз’яснення щодо шляхів відновлення паспорта, – розповіла Софія Кордонець. – Також кілька присутніх на заході осіб виявилися особами без громадянства. З ними були проведені інтерв’ю та підписані документи, необхідні для подальшої роботи задля отримання паспортів».

Юристи БФ «Право на захист» надали інформацію працівникам центру пробації щодо проекту «Правова допомога особам без громадянства та особам, які знаходяться під ризиком без громадянства», розповіли про проблеми, з якими стикаються особи без громадянства.

По закінченню зустрічі  була досягнута домовленість щодо подальшої співпраці БФ «Право на захист» із центром пробації та Вишневським центром БВПД.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial