Потребуєте допомоги?Зв’яжіться з нами

Запрошуємо 17 червня у Фельдман Екопарк на захід з нагоди Міжнародного дня біженців

07.06.2018
Щороку 20 червня  світова громадськість відзначає Міжнародний день біженців, щоби вшанувати силу, мужність та стійкість мільйонів біженців, щоби підтримати родини, які змушені були залишити свої домівки.Цього року Агентство ООН у справах біженців разом із партнерами знову організовує спільні заходи в Києві та регіонах.

Наразі запрошуємо 17 червня 2018 року відвідати Фельдман Екопарк (м. Харків), де за партнерської підтримки БФ «Право на захист» відбудеться  освітньо-розважальний захід для дітей та їхніх батьків, бабусь і дідусів.

Організаційним партнером по підготовці та проведенню заходу є ГО “ВІ “Станція Харків”.

З 11:00 до 16:00 на території Фельдман Екопарку передбачені різноманітні майстер-класи, цікава програма від «Клоуни без кордонів», кінне шоу, екскурсія на стайню,  польова каша для дітей, лотерея та багато різноманітних  подарунків.

Ми запрошуємо дітей та дорослих, представників громади вимушених переселенців,  біженців, осіб без громадянства та місцевих жителів, щоби зустрітися, поспілкуватися, пограти, спільно взяти участь у майстер-класах, обмінятися думками, подружитися і краще пізнати один одного!

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial