Зробити пожертву
Укр / Eng
31.01.19

До вашої уваги – дайджест про ситуацію із дотриманням прав ВПО та постраждалих від конфлікту осіб за грудень 2018 р., підготовлений БФ «Право на захист» у межах проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). У дайджесті ми розповідаємо про проблеми, з якими майже щодня стикаються переселенці, а також надаємо статистичні дані щодо основних напрямів діяльності Проекту.

Головне за грудень:

  •  У грудні було запущено нову базу даних ВПО. Працівники повідомили про виникнення деяких питань, пов’язаних із технічними проблемами та відсутністю навчання щодо роботи нової системи.
  • Цього місяця моніторинг та звітність відображають сезонні питання, такі як свята та похолодання. Особливе занепокоєння викликають умови на контрольнопропускних пунктах, де може бракувати
    пунктів обігріву для людей, які чекають, або де іноді не пропускають людей вчасно, змушуючи їх шукати нічліг.
  • Воєнний стан завершився 26 грудня. У зв’язку з воєнним станом не спостерігалося жодних нових тенденцій, хоча на контрольно-пропускних пунктах посилилися деякі перевірки, а до НКУУТ не було допущено трьох іноземців.

Дайджест доступний українською та англійською мовами.

Натисніть на зображення, щоб збільшити.

[boc_img_gallery columns=”2″ image_ids=”7343,7344″]