Конференція: «Зменшимо загрозу: екологічні та техногенні ризики на Сході України»

9 лютого 2021

З 16 по 18 лютого відбудеться триденна конференція Консорціуму зі зниження ризиків (ЗР) на тему «Зменшимо загрозу: екологічні та техногенні ризики на Сході України».

Захід відбудеться у м. Києві та буде проведений в форматі онлайн. Конференція включатиме тематичні панельні дискусії на тему запобігання ризикам виникнення техногенних, природних та екологічних катастроф на Сході України, а також захисту та підготовки цивільного населення та державних структур до ймовірних загроз надзвичайних ситуацій на Донбасі. Зокрема, на предметному рівні будуть розглянуті такі питання:

  • Екологічний моніторинг як основа національного ризикоорієнтованого підходу;
  • Шахти: перетворення з екологічного тягаря в екологічний актив;
  • Прийняття рішень на основі актуальних даних щодо управління ризиками стихійних лих;
  • Децентралізація. Готовність та спроможність громад реагувати на ризики виникнення катаклізмів.

Конференція організується спільно членами Консорціуму ЗР, ACTED, Посольством Швеції в Києві, Посольством Франції в Україні та за підтримки Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO).

Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням (англійською)

Консорціум ЗР був створений у 2019 році групою міжнародних та українських НУО з метою зменшення ризиків стихійних лих у Східній Україні. Члени Консорціуму ЗР об’єднані спільною метою підготувати та захистити цивільне населення та стратегічно важливі системи та служби на сході Україні до ризиків природних, екологічних та промислових катаклізмів.

Читайте також: