Ситуація на КПВВ 8 лютого: експрес-тестів на “Станиці” досі немає, на “Новотроїцькому” — надлишок тестів

9 лютого 2021

8 лютого КПВВ “Станиця Луганська” працював з 8:00 до 16:00, тобто у нормальному для всіх пунктів пропуску на Донбасі режимі.

У коментарі «Вільному радіо» наш монітор Оксана розповіла, що всього за день було п’ятеро людей, які звернулися по допомогу. У них не було електронних перепусток для в’їзду на тимчасово окуповану територію. Одною з них виявилася жінка, яка їхала на операцію дитини. Співробітники Спільного центру з контролю та координації допомогли жінці оформити перепустку в екстреному режимі.

Цього дня застосунок “Вдома” працював вже без збоїв. Водночас, за словами пані Оксани, 17 людей не змогли самостійно встановити додаток для самоізоляції та звернулися по допомогу. Експрес-тестів на COVID-19 на “Станиці Луганській” досі немає.

Щодо ситуації на Донеччині на КПВВ “Новотроїцьке” 8 лютого, монітор БФ “Право на захист” Ольга повідомила видання, що за день експрес-тестами на коронавірус встигли скористатися 50 людей, до того ж на кінець робочої зміни медпункту залишилося ще 75 невикористаних тестів. 12 людей звернулися до наших моніторів по допомогу зі встановленням “Вдома” цього дня, перебоїв з роботою додатку зафіксовано не було.

Нагадаємо, що в четвер наші монітори повідомляли, що протягом дня 46 людей встигли протестуватися на COVID-19 за допомогою експрес-тестів у медпункті сервісного центру КПВВ, причому працював він довше ніж зазвичай — до 16:00.

Детальніше про ситуацію на КПВВ 8 лютого пропонуємо Вам прочитати у статті Вільного радіо. Наші колеги щоденно розповідають журналістам видання про ситуацію на пунктах пропуску

Читайте також: