Мобільна група допомогла родині відвідати лікаря в Чернівцях

Наші герої - надзвичайно смілива родина з Херсонської області. Мати Ірина, рятуючи трьох дітей від війни, самотужки привезла їх до міста Кіцмань, що в Чернівецькій області. Тут їх прихистком став місцевий гуртожиток фахового коледжу.

17-річний Олександр - старший син Ірини - дитина з інвалідністю: хлопець пересувається в колісному кріслі. Вдома він завжди був під наглядом лікаря та отримував підтримуючу терапію. 

На жаль, війна внесла свої корективи в життя юнака: починаючи з березня, Саша залишився без лікування. Вимушений переїзд, незнайоме місто та люди, відсутність коштів - дорогоцінний час минав, а знайти профільного лікаря все не вдавалося. До того ж, маломобільність виявилася неабияким бар'єром на шляху в сім’ї: непристосований громадський транспорт, відмови від водіїв, не готових транспортувати людину у візку, адже це спричинює додатковий клопіт, - це і не тільки викликало в рідних Олександра розпач.

На щастя, на допомогу прийшла наша мобільна група в Чернівцях.

Команда фахівців мобільної групи відшукала для Олександра фахового лікаря в Чернівцях, який зміг би надати хлопцеві консультацію, призначити необхідні обстеження та лікування. Наступною задачею стало транспортування хлопця до медичного закладу, із чим наші колеги разом з водієм впоралися на відмінно.

Нагадаємо, що мобільні групи діють в рамках проєкту БФ “Право на захист” у партнерстві з ACTED Ukraine «Підвищення стійкості та спроможності до подолання труднощів найбільш вразливими домогосподарствами, що постраждали від конфлікту на Сході України».