Онлайн-зустріч для представників громад щодо роботи в системі «Соціальна громада»

11 березня БФ «Право на захист» організував онлайн-зустріч для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) щодо роботи в інформаційній системі «Соціальна громада»

До відеозустрічі долучилися понад 100 представників ОТГ Дніпропетровської та Запорізької областей.

Під час заходу спеціалісти територіальних громад, які вже почали впровадження програмного комплексу «Соціальна громада», мали можливість підвищили власні навички роботи з інформаційною системою. Учасники онлайн-зустрічі отримали необхідну інформацію, яка дасть змогу зробити впровадження програмного комплексу простим та зрозумілим. 

«Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» об’єднує в єдиному програмному комплексі «фронт-офіси» прийому документів від населення, що знаходяться, наприклад, у ЦНАПах, з «бек-офісами» - структурними підрозділами Департаменту соціального захисту населення (СПСЗН) райдержадміністрації, де приймаються рішення про надання адміністративних послуг соціального характеру.

Така система дає змогу того ж дня передавати в «бек-офіс» прийняті електронні копії документів, що своєю чергою значно пришвидшує отримання адміністративних послуг. З 1 березня всі громади розпочали працювати у системі «Соціальна громада».

Читайте також: