Переселенці повідомляють про нав’язування платних операцій під час проходження фізичної ідентифікації в Ощадбанку

18 вересня 2017

У східних областях переселенці, які проходять фізичну ідентифікацію в Ощадбанку, повідомляють про нав’язування платних операцій/послуг або стягнення оплати за послуги, які мають бути безкоштовними. БФ «Право на захист» нагадує, що процедура проходження фізичної ідентифікації єБЕЗОПЛАТНОЮ та складається з трьох етапів:
  • Особисте звернення пенсіонера до будь-якої установи «Ощадбанку». При собі слід мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, ТА платіжну картку або електронне пенсійне посвідчення.
  • Пред’явлення працівнику АТ «Ощадбанк» одночасно 1) платіжної картки або електронного пенсійного посвідчення та 2) паспорту або іншого документу, що посвідчує особу.
  • Проведення пенсіонером операції отримання готівки або перегляду залишку через касовий платіжний пристрій ПОС-термінал (тобто виконання операції, яка передбачає введення особою ПІН-коду) або зміна ПІН-коду  з використанням самої платіжної картки або ЕПП.
На жодному із цих етапів фізичної ідентифікації співробітники Ощадбанку не мають стягувати оплату з ВПО-пенсіонерів. Якщо ви зіткнулися з неправомірними вимогами сплатити за операції/послуги під час проходження фізичної ідентифікації, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію юридичної допомоги БФ «Право на захист»: +38 (098) 597 64 72 +38 (099) 507 50 90 +38 (063) 496 80 88 пн – пт з 9:00 до 18:00