Тендер щодо надання послуг з перевезення пасажирів у Харкові продовжено до 4 травня

5 квітня 2018

Шановні панове! Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» виражає Вам свою повагу та пропонує взяти участь у тендері щодо надання послуг з перевезення пасажирів легковим автотранспортом для проекту «Правова допомога особам без громадянства та особам під ризиком без громадянства» в м. Харків та Харківській обл. Період дії контракту до 31 грудня 2018 р. Оплата буде здійснюватися погодинно за безготівковим розрахунком Основні умови:
 1. Надання послуг перевезення на власному авто виконавця, відповідальний за страхування та технічне обслуговування авто виконавець.
 2. Рік випуску авто – починаючи з 2005 р.
 3. Паливо повністю оплачується БФ «Право на захист».
 4. Надання послуг перевезення для фізичних осіб (3-4 особи) в межах м. Харкова та Харківської обл. в робочий час замовника послуг, а саме з понеділка по пятницю з 9.00 до 18.00 години. Орієнтовне навантаження – 100 год на місяць.
 5. Надання послуг згідно з планом/графіком, який буде складатись та погоджуватись замовником.
У пропозиції просимо надати наступну інформацію:
 1. Загальну інформацію про учасника.
 2. Рекомендації клієнтів (за наявності).
 3. Техпаспорт, дійсне водійське посвідчення категорії В.
 4. Копії документів ФОП (для приватних підприємців).
 5. Заповнений Додаток А.
 6. Комерційну пропозицію з указанням вартості ваших послуг за годину, виходячи з описаних вище умов.
Пропозиції приймаються до 4 травня 2018 року (включно) за електронною поштою [email protected] Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо. У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко за телефонами (044) 337-17-62 або електронною поштою [email protected] Дякуємо за співпрацю. З повагою, Президент БФ “Право на захист” Олександр Галкін[/vc_column_text] [/vc_column_text]