Тренер із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України. Тендер

19 жовтня 2020

Увага! Термін прийому заявок продовжено до 10 листопада 2020 р. включно. Чекаємо на ваші пропозиції!

БФ «Право на захист» запрошує тренерів для проведення серії тренінгів із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на сході України.

Тема тренінгів: «Практика застосування міжнародних стандартів в цивільному захисті: проблеми та можливості»

Період проведення тренінгів: листопад 2020 р. – травень 2021 р.

Цільові райони: Попаснянський район (Луганська область), Ясинуватський район (Донецька область), Бахмутський район (Донецька область), місто Торецьк (Донецька область) та Волноваський район (Донецька область).

Тренер проведе  серію тренінгів для представників місцевих органів влади з гуманітарних принципів. Виїзний («офлайн») формат проведення тренінгів є пріоритетним; однак, беручи до уваги карантинні обмеження у зв’язку з пандемією CoVID-19, тренінги можуть проводитись й в онлайн форматі (рішення щодо формату тренінгів буде прийматись менеджером проекту в кожному окремому випадку в залежності від карантинних обмежень, чинних на момент прийняття рішення).

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) приймаються до 30 жовтня 2020 року включно за електронною поштою [email protected]

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті (Request_Trainer) та описі технічного завдання (Annex A) у вкладеннях до цього оголошення.

Тренінги із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України проводитимуться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Управлінням Сполучених Штатів з питань зовнішньої допомоги у випадку стихійних лих (USAID/OFDA).

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://archive.r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою [email protected]