Відбулись Комітетські слухання «Проблеми затоплення шахт і забруднення питної води в межах Донецької та Луганської областей обговорено під час слухань у Комітеті з питань екологічної політики та природокористування»

10 листопада 2020 р. у режимі відеоконференції відбулися Комітетські слухання, де було обговорено проблему затоплення шахт і забруднення питної води на Донеччині та Луганщині.

Засідання було проведено на рівні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування. До дискусії долучились народні депутати України, представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства оборони,  Державної екологічної інспекції, Міністерства енергетики, Державного агентства водних ресурсів, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державної служби геології та надр, Донецької та Луганської облдержадміністрацій, Апарату РНБО, наукових, міжнародних та громадських організацій.

Нагадаємо, 29 жовтня 2020 року відбувся круглий стіл на тему «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» де також  було презентовано «Білу книгу» – від експертів 3P Консорціуму, де містяться практичні рекомендації для органів влади щодо зміцнення Єдиної державної системи цивільного захисту України. Слухання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування стали логічним продовженням та початком практичної реалізації плану дій щодо реагування на екологічну проблему в регіоні. Наступним кроком буде винесення питання на парламентські слухання.