Запрошуємо на тренінг з локального фандрайзингу

21 серпня 2018

17-18 вересня у м. Київ відбудеться дводенний тренінг «Робота в громадах: коммунікація та фандрайзинг».
  • Які секрети необхідно знати організаціям з невеликим досвідом діяльності, щоб залучити кошти, підтримку громади та інші ресурси?
  • Які канали комунікації використовувати?
  • Що таке фандрайзинг та хто відповідає за це в організації?
  • Яка інформація про вас та вашу діяльність важлива для оточення?
Все це та багато інших питань для розбудови успішної роботи в громадах будуть розглядатися в рамках тренінгу. До участі запрошуються керівники, заступники керівників, менеджери з фандрайзингу організацій громадянського суспільства:
  • діяльність яких, спрямована на допомогу (окрім благодійної) внутрішньо переміщеним особам;
  • які працюють та містяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
  • які є представниками зареєстрованих організацій та мають невеликий досвід впровадження проектів.
а також зацікавлені у розвитку громадянського суспільства, розбудови партнерства та впровадженню позитивних змін у громадах завдяки отриманим знанням та здобутим навичками. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Кількість місць обмежена. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету тут (або за посиланням http://bit.ly/2OLVzGQ) до 24:00 4.09.2018. Результати будуть повідомлені не пізніше 07.09.2018. Більш детальна інформація щодо заходу буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір. ! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників під час тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус (квитки із каси)/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: [email protected] Тренінг проводиться в межах проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на захист» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Даний проект включає в себе посилення громадських організацій завдяки профільним практичним тренінгам, надання міні-грантової підтримки та подальшого менторства організацій-переможців конкурсу міні-грантів.