Збір даних професійних вмінь та навичок біженців, осіб, що потребують додаткового захисту, та шукачів притулку в Україні

7 травня 2018

Шановні пані та панове! Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Право на захист» (далі – БФ «Право на захист») впроваджує програми правового захисту, забезпечуючи пряму юридичну допомогу в галузі міграційних питань особам, які потребують захисту. БФ «Право на захист», виступаючи виконавчим партнером УВКБ ООН в Україні протягом багатьох років, тісно співпрацює з основними українськими та міжнародними неурядовими організаціями в галузі прав людини, міжурядовими установами та урядовими органами. Організація надає юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, особам, що звернулися за захистом в Україні, або були визнані біженцями чи особами, які потребують додаткового захисту та особам без громадянства (далі – бенефіціарів). На даний момент актуальними для України лишаються проблема інтеграції осіб, що отримали статус біженця, особи, що потребує додаткового захисту та шукачів притулку, зокрема можливість працевлаштування та доступу до соціальних пільг. Незнання законодавства України, мови, упереджене ставлення суспільства ще більше актуалізують необхідність пошуку шляхів для вирішення цього питання. БФ «Право на захист» запрошує експертів з анкетування взяти участь у конкурсі щодо Збору даних професійних вмінь та навичок біженців, осіб, що потребують додаткового захисту, та шукачів притулку в Україні на основі методології, запропонованої БФ «Право на захист».   Пропонуємо Вам подати на розгляд Вашу тендерну пропозицію, базуючись на наступних пунктах: Вимоги до виконавця:
  • Досвід проведення анкетування.
  • Розуміння міграційної тематики та проблематики.
Вимоги до заявки:
  • Контактна інформація виконавця.
  • Наявність попереднього досвіду роботи з бенефіціарами матиме перевагу.
  • Реєстраційні документи юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
  • Запропонована вартість послуг.
Анкетування має охоплювати бенефіціарів, що мешкають на території м. Харкова та Харківської області. Очікується, що протягом двох місяців буде проведено анкетування та заповнено анкет у кількості від 100 до 150 одиниць. Увага! Заявки на участь у конкурсі приймаються не пізніше 11 травня 2018 р. Заявка може бути надіслана електронним листом, що включатиме всю вищезазначену інформацію. У ході підготовки вашої пропозиції, ви несете повну відповідальність за точність вище зазначеної адреси та строків виконання. Пропозиції, які будуть отримані  БФ “Право на захист” після терміну, зазначеного вище, розглядатися не будуть.
Останній день подання заявки на участьв конкурсі (лист- підтвердження щодо участі в конкурсі) 17 травня 2018 року
Останній день подання пропозиції 17 травня 2018 року
Опубліковано (числом) 07 травня 2018 року
Регіон виконання завдання м. Харків та Харківська обл.
Дата початку анкетування 21 травня 2018 року
Дата подачі зібраних даних 21 липня 2018 року
Приблизна кількість опитуваних 100-150 осіб
Сфера дослідження Соціологія: опитування (Анкетування/збір даних)
Контактний телефон організації,що проводить конкурс (044) 337-17-62
Електронна адресадля подання заявок на конкурс [email protected]
Поштова адресадля подання заявок на конкурс Київ, вул. Щекавицька, 55, 04071
[/vc_column_text] [/vc_column_text]