Зробити пожертву
Укр / Eng
28.07.17

27 липня співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на Захист» спільно з «Білокуракинським бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзні правові консультації у с. Павлівка та смт. Лозно-Олександрівка Білокуракинського району.

Під час прийому місцеві жителі, які проживають на території цих населених пунктів, скористались своїм правом на безоплатну первинну правову допомогу та отримали відповіді на поставленні питання, що стосується земельного, соціального, договірного та сімейного права, зокрема, щодо розподілу майна після розірвання шлюбу, соціальної допомоги при народженні дитини, умов розірвання договору оренди та визначення земельної ділянки на кадастровій карті.

Серед присутніх громадян розповсюджено буклети про діяльність, місцезнаходження, контактні телефони “Білокуракинського бюро правової допомоги” та Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що по безоплатну правову допомогу на підконтрольній частині Луганської області ВПО та постраждалі від конфлікту особи можуть звертатися за телефонами гарячої лінії БФ «Право на захист»:

+38 (098) 597 64 72
+38 (099) 507 50 90
+38 (063) 496 80 88

або до офісу у м. Сєвєродонецьк за адресою: квартал МЖК “Мрія”, 2, оф. 12

Графік роботи: пн – пт з 8:00 до 17:00