Зробити пожертву
Укр / Eng

БФ «Право на захист» запрошує тренерів для проведення серії тренінгів із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на сході України.

Тема тренінгів: «Практика застосування міжнародних стандартів в цивільному захисті: проблеми та можливості»

Період проведення тренінгів: листопад 2020 р. – травень 2021 р.

Цільові райони: Попаснянський район (Луганська область), Ясинуватський район (Донецька область), Бахмутський район (Донецька область), місто Торецьк (Донецька область) та Волноваський район (Донецька область).

Тренер проведе  серію тренінгів для представників місцевих органів влади з гуманітарних принципів. Виїзний («офлайн») формат проведення тренінгів є пріоритетним; однак, беручи до уваги карантинні обмеження у зв’язку з пандемією CoVID-19, тренінги можуть проводитись й в онлайн форматі (рішення щодо формату тренінгів буде прийматись менеджером проекту в кожному окремому випадку в залежності від карантинних обмежень, чинних на момент прийняття рішення).

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) приймаються до 30 жовтня 2020 року включно за електронною поштою tender@r2p.org.ua

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті (Request_Trainer) та описі технічного завдання (Annex A) у вкладеннях до цього оголошення.

Тренінги із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України проводитимуться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Управлінням Сполучених Штатів з питань зовнішньої допомоги у випадку стихійних лих (USAID/OFDA).

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації https://r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою l.lukianenko@r2p.org.ua


БФ «Право на Захист» запрошує до участі в конкурсі з відбору провайдера щодо надання послуг створення графічного відео. Просимо надіслати вашу цінову пропозицію беручи до уваги наступне:

Технічні (якісні) вимоги до товару та послуг

Технічне завдання з виготовлення графіки:

Графічний відеоролик у форматі відео-інфографіки з елементами анімації, який пояснює що являє собою процедура визнання особою без громадянства в Україні, основні її вимоги та елементи.

Тривалість 3 хвилини.

Сценарій для відео має бути створений на підставі вже готового тексту

Вимоги до проекту

1. Графічний відеоролик надається у форматі:

 • Full HD 1920х1080P, 25 FPS , uncompressed +alpha, File AVI, WAV 48000/16 bit
 • Повністю готовий проект Adobe After Effect,   де кожний елемент замовлення/графіки є окремою композицію або окремим проектом, з можливістю редагування/заміни будь-якого елемента графіки.
 • відеостандарт XDCAM HD422

2. Якщо будуть використані якісь сторонні елементи графіки, звуки, шрифти тощо, виконавець має надати  ліцензію на використання (як додаток).

3. Якщо будуть використані якісь сторонні елементи графіки, звуки, шрифти тощо, виконавець має надати  ліцензію на використання (як додаток).

4. Покадровий текст сценарію  повинен узгоджуватись із замовником до початку реалізації проекту у графіці.

5. Графіка має бути оригінальною. Її елементи та дії, що відбуватимуться, повинні бути попередньо узгоджені із замовником. Ескізи надаються не пізніше, ніж через 10 днів з моменту підписання угоди.

6. Відео має супроводжуватись озвученими поясненнями та іншими звуками або музикою, які дотичні до мети відео. Музичне оформлення може бути офіційно куплене на музичних сайтах. Однак, до повного затвердження музичного оформлення замовнику треба надати кілька варіантів для узгодження темпоритму, стилю, динаміки і т. ін.

6. Графічний відеоролик повинен бути готовим не пізніше, ніж через 20 днів з моменту підписання угоди та переданий разом з проектами і авторськими правами.

Вимоги до кандидата

Наявність портфоліо аналогічних робіт.

Просимо надіслати пропозицію одразу у вигляді чіткої загальної ціни за вищевказані вимоги.

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком.

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше 06 жовтня 2020 року на електронну адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів, про результати буде повідомлено окремо. 

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся, будь ласка, до Ірини Куліковської за електронною адресою i.kulikovska@r2p.in.ua

БФ «Право на захист» запрошує запрошує до участі у конкурсі на надання послуг консультації з екологічних питань для аналізу промислових/екологічних ризиків у Донецькій та Луганській областях та сприянні розробки змін до законодавства з метою вдосконалення відповідної нормативно-правової бази.

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті (Завантажити запит) та описі технічного завдання (Annex A) (Завантажити додаток А).

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) (Завантажити додаток В) і кошторис до неї приймаються до 18 лютого 2020 року включно за електронною поштою tender@r2p.org.ua

Дане дослідження проводиться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Європейським Союзом через Департамент з питань гуманітарної допомоги та захисту цивільного населення.

Проект реалізується у таких районах, що постраждали від конфлікту: Попаснянський, Ясинуватський, Бахмутський та Волноваський райони і місто Торецьк.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації https://r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою l.lukianenko@r2p.org.ua

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: № ITB 2019 – 15

З вибору постачальника планшетів для виконання проекту Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист»

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТЕНДЕРУ – MTA via ФОП Дайнека Б.С

Увага! Тендер продовжено до 27 жовтня.

1.  ПОТРЕБИ

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас взяти участь у тендері з вибору постачальника планшетів.

Строк дії договору – 2019 рік.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком (можливо без НДС).

Кількість планшетів – 22 шт.

Є можливість запропонувати декілька моделей планшетів, які відповідають тех. характеристиці (але не більше 3)

Технічні характеристики:

 • Оперативна пам`ять: мінімум 3 ГБ+ ;
 • Операційна система не менше Android1 з можливістю оновлення на більш нове ПО;
 • Кількість ядер: 8;
 • Безпровідні можливості: Bluetooth, Wi-Fi;
 • Об’єм пам’яті: 32 ГБ+ (З можливістю збільшення об’єму пам’яті;)

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

Додаток A: Технічна пропозиція та супровідні документи (ЗАВАНТАЖИТИ);

Додаток B: Ваша комерційна/фінансова пропозиція (ЗАВАНТАЖИТИ);

Пропозиції приймаються до 23.59 27 жовтня 2019 року виключно електронною поштою tender@r2p.org.ua

ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж tender@r2p.org.ua , буде відхилена.

2.1. Зміст ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В).

Фінансова пропозиція, надіслана окремим електронним листом, повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

Вартість послуг слід вказати з урахуванням ПДВ.

Оплата буде проводитись виключно за безготівковим розрахунком.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 30 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

2.2. ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати умовам Запрошення до Участі у Тендері, буде рекомендована для укладення Договору.

Учасникам тендеру пропонується подавати лише запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Ірині Куліковській електронною поштою на адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін

Увага! Переможець – Maritex via ФОП Кулеєва М.В.

Шановні колеги,

БФ «Право на Захист» шукає провайдера з надання послуг пошиття флісових кофтин з корпоративним логотипом.  

Просимо надіслати вашу цінову пропозицію беручи до уваги наступне:

 1. Тканина: фліс (100% поліестер) (додавати фото запропонованої тканини та за можливості надати зразок клаптика тканини)
 2. Блискавка по всій довжині. 
 3. Кишені з обох боків на блискавці. 
 4. Комірець стійка.
 5. Утеплена підкладка з внутрішньої сторони.
 6. Нанесення логотипу – вишивка (2 лого спереду, 1 ззаду). 
 7. Вказувати щільність тканини.

Кількість – 160 шт

Одразу просимо надсилати розмірну сітку та палітру кольорів тканини!

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком на юридичну особу або фізичну особу-підприємця зі спрощеною системою оподаткування, 3 група.

Разом із Вашою пропозицією просимо надіслати реєстраційні документи Вашої організації.

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше 7 листопада 2019 року на електронну адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів, про результати буде повідомлено окремо. 

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся, будь ласка, до Ірини Куліковської за телефоном 044 337 17 62 або електронною адресою i.kulikovska@r2p.in.ua

З повагою,

Президент БФ «Право на Захист»

Галкін Олександр

БФ «Право на Захист» шукає провайдера з надання послуг пошиття жилетів з корпоративним логотипом (або надання готового виробу з нанесенням логотипів).

Просимо надіслати вашу цінову пропозицію беручи до уваги таке:

1. Тканина: зносостійка з високою щільністю, не утеплена, враховувати період використання – літо/весна/осінь

(додавати фото запропонованої тканини та за можливості надати зразок клаптика тканини).

2. Блискавка по всій довжині. (бажано подвійна блискавка)

3. Накладні кишені з обох боків (бажано на липучках) та 1-2 кармани на грудях

4. Без підкладки

5. Нанесення логотипу (2 лого спереду, 1 ззаду)

6. Жилетки повинні бути повнорозмірні, з урахуванням носіння поверх одягу.

Кількість – 120 шт (жіночі та чоловічі)

Одразу просимо надсилати розмірну сітку та палітру кольорів тканини!

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком на юридичну особу або фізичну-особу підприємця зі спрощеною системою оподаткування, 3 група.

Разом із Вашою пропозицією просимо надіслати реєстраційні документи Вашої організації.

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше 17 листопада 2019 року на електронну адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів, про результати буде повідомлено окремо.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся, будь ласка, до Ірини Куліковської за телефоном 044 337 17 62 або електронною адресою i.kulikovska@r2p.in.ua

З повагою,

Президент БФ «Право на Захист»

Галкін Олександр

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: № ITB 2019 – 16

З вибору постачальника ноутбуків для виконання проекту Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист»

ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 17 листопада 2019 – 23:59 год. за східноєвропейським часом

 1. ПОТРЕБИ

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас взяти участь у тендері з вибору постачальника ноутбуків.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком.

Включати в ціну всі податки, НДС та інше.

Кількість– 13 шт.

Є можливість запропонувати декілька моделей ноутбуків, які відповідають тех.характеристиці (але не більше 3)

Технічні характеристики:

 1. Екран 15*6″
 2. SSD не менше 256 ГБ
 3. RAM не менше 8 ГБ
 4. Процесор не менше i5-8250U

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

2.1. ДОКУМЕНТИ, які складають Запрошення до Участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

Додаток A: Технічна пропозиція та супроводжуючі документи – ЗАВАНТАЖИТИ

Додаток B: Ваша комерційна/фінансова пропозиція – ЗАВАНТАЖИТИ

2.3.1 ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Пропозиції слід подавати електронною поштою, при цьому всі додатки повинні надаватися у форматі PDF (як додаток, можна надіслати копії цих документів також у форматі Excel або в інших форматах).

Пропозиції приймаються до 23.59  17 листопада 2019 року виключно електронною поштою tender@r2p.org.ua

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозицію (Додаток В) та технічну пропозицію (Додатки A) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

Тобто, перший лист (підписаний- Фінансова пропозиція), що включає в себе Додаток В;

             другий лист (підписаний- Технічна пропозиція), що включає в себе Додаток А.

ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж tender@r2p.org.ua , буде відхилена.

2.4 ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати умовам Запрошення до Участі у Тендері, буде рекомендована для укладення Договору.

Учасникам тендеру пропонується подавати лише запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Ірині Куліковській електронною поштою на адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: № ITB 2019 – 16

З вибору постачальника ноутбуків для виконання проекту Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист»

ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 17 листопада 2019 – 23:59 год. за східноєвропейським часом

 1. ПОТРЕБИ

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас взяти участь у тендері з вибору постачальника ноутбуків.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком.

Включати в ціну всі податки, НДС та інше.

Кількість– 13 шт.

Є можливість запропонувати декілька моделей ноутбуків, які відповідають тех.характеристиці (але не більше 3)

Технічні характеристики:

 1. Екран 15*6″
 2. SSD не менше 256 ГБ
 3. RAM не менше 8 ГБ
 4. Процесор не менше i5-8250U

 Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

2.1. ДОКУМЕНТИ, які складають Запрошення до Участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

Додаток A: Технічна пропозиція та супроводжуючі документи – ЗАВАНТАЖИТИ

Додаток B: Ваша комерційна/фінансова пропозиція – ЗАВАНТАЖИТИ

 

2.3.1 ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Пропозиції слід подавати електронною поштою, при цьому всі додатки повинні надаватися у форматі PDF (як додаток, можна надіслати копії цих документів також у форматі Excel або в інших форматах).

Пропозиції приймаються до 23.59  17 листопада 2019 року виключно електронною поштою tender@r2p.org.ua

 

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозицію (Додаток В) та технічну пропозицію (Додатки A) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

Тобто, перший лист (підписаний- Фінансова пропозиція), що включає в себе Додаток В;

             другий лист (підписаний- Технічна пропозиція), що включає в себе Додаток А.

ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж tender@r2p.org.ua , буде відхилена.

 

2.4 ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати умовам Запрошення до Участі у Тендері, буде рекомендована для укладення Договору.

Учасникам тендеру пропонується подавати лише запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Ірині Куліковській електронною поштою на адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін

 

БФ «Право на Захист» шукає провайдера з надання послуг пошиття жилетів з корпоративним логотипом (або надання готового виробу з нанесенням логотипів).

Просимо надіслати вашу цінову пропозицію беручи до уваги таке:

1. Тканина: зносостійка з високою щільністю, не утеплена, враховувати період використання – літо/весна/осінь

(додавати фото запропонованої тканини та за можливості надати зразок клаптика тканини).

2. Блискавка по всій довжині. (бажано подвійна блискавка)

3. Накладні кишені з обох боків (бажано на липучках) та 1-2 кармани на грудях

4. Без підкладки

5. Нанесення логотипу (2 лого спереду, 1 ззаду)

6. Жилетки повинні бути повнорозмірні, з урахуванням носіння поверх одягу.

Кількість – 120 шт (жіночі та чоловічі)

Одразу просимо надсилати розмірну сітку та палітру кольорів тканини!

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком на юридичну особу або фізичну-особу підприємця зі спрощеною системою оподаткування, 3 група.

Разом із Вашою пропозицією просимо надіслати реєстраційні документи Вашої організації.

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше 17 листопада 2019 року на електронну адресу i.kulikovska@r2p.in.ua

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів, про результати буде повідомлено окремо.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся, будь ласка, до Ірини Куліковської за телефоном 044 337 17 62 або електронною адресою i.kulikovska@r2p.in.ua

З повагою,

Президент БФ «Право на Захист»

Галкін Олександр