Зробити пожертву
Укр / Eng

БФ «Право на захист» запрошує подати оферту на укладення угоди щодо з перевезення пасажирів легковим автотранспортом в м.Києві, нашій організації на щомісячній основі (виключно по безготівковому розрахунку).

Орієнтовна кількість поїздок на 2021 рік становитиме: м. Київ – 2400; Київська обл., в межах 50 км від міста – 240.

ВАЖЛИВО: Технічна специфікація відображена в Додатку А до цього документу.

БФ «Право на захист» може укласти угоду терміном на 1 рік до 31 грудня 2021 р.

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

  1. Додаток A: Технічна пропозиція та супроводжуючі документи.
  2. Додаток В: Форма фінансової пропозиції (подається в форматах PDF та Excel).

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

  1. Реєстраційних документів та інформації про Вашу компанію, чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів;
  2. Технічної пропозиції ( Додаток A);
  3. Фінансової пропозиції (Додаток В);

ВАЖЛИВО: У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни. Невиконання цієї вимоги може потягти за собою ризик дискваліфікації. Технічна пропозиція повинна містити всю потрібну інформацію.

Ваша технічна пропозиція повинна бути чіткою відповіддю на всі запитання в Додатку А. Будь-які невідповідності повинні бути зазначені.

Зміст ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В). Ваша окрема фінансова пропозиція повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

Вартість послуг. Тарифи на перевезення слід вказати з урахуванням всіх можливих податків та комісій, а також запропонованих знижок.

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерна пропозиція повинна надсилатися електронною поштою ТІЛЬКИ на адресу: tender@r2p.org.ua

Термін подання: 17.01.2019, 23:59 за східноєвропейським часом.

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозиції необхідно надіслати в окремому документі.

ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж tender@r2p.org.ua, може бути відхилена.

ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ 

 БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Контракт буде укладений з учасником, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також принципам економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.