Зробити пожертву
Укр / Eng
 • Проєкт «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» реалізується БФ «Право на захист» у складі Консорціуму зі зниження ризиків. У рамках проєкту за підтримки ECHO БФ «Право на захист» проводить правовий і політичний аналіз, зосереджений на законодавстві щодо промислових та екологічних ризиків. Зокрема команда проєкту ідентифікує прогалини в нормативних документах, які створюють практичні перешкоди для системного підходу до пом’якшення ризиків лих. Окрім того, наша команда організовує робочі зустрічі з представниками місцевої влади в Донецькій та Луганській областях. За підтримки OFDA БФ «Право на захист» проводить тренінги, темою яких є міжнародні гуманітарні стандарти захисту та їхнє застосування в українському контексті.

  3P Консорціум. Інформаційний бюлетень, третє видання

  3P Консорціум. Інформаційний бюлетень, друге видання

  3P Консорціум. Інформаційний бюлетень

  3P Консорціум – Прес-реліз

  Інформаційний бюлетень Консорціуму 3Р, 4 видання

  Консорціум ЗР |Інформаційний бюлетень , 5-е видання

 • Проєкт «Інноваційні шляхи інтеграції біженців та шукачів притулку в Україні» має на меті допомогти біженцям та шукачам захисту знайти роботу та впоратися із викликами, що виникають у повсякденні (реєстрація народження та шлюбу тощо), щоб сприяти можливості розпочати нормальне життя, ставши часткою суспільства. Співробітники БФ «Право на Захист» створили й наразі керують базою даних, що містить понад 500 резюме біженців, осіб, яким надано додатковий захист, та шукачів захисту в Україні. Ми також створили мережу соціально відповідальних роботодавців, які знаходять робітників за допомогою наших послуг. Цей обмін є вигідним для всіх сторін, оскільки українські компанії часто стикаються з плинністю та нестачею кадрів персоналу.

  Состоялся онлайн-тренинг для бенефициаров: «Как заработать и реализовать себя в Украине»

 • У 2019 році БФ «Право на захист» запустили складний і водночас важливий проєкт – «Діалоги». Його головною метою стала актуалізація питань, з якими щодня впродовж майже семи років конфлікту стикаються мешканці підконтрольної та непідконтрольної уряду України території Донецької та Луганської областей.

  Діалоги як спосіб розв’язання екологічних проблем

  Екологічний моніторинг по обидва боки лінії розмежування допоможе запобігти екологічній катастрофі

  ДІАЛОГИ. Підсумки проєкту із налагодження взаєморозуміння на Донбасі

  Діалогові проєкти. Враження учасників