БФ «Право на Захист» запускає навчальний курс для осіб без громадянства

9 жовтня 2023

БФ «Право на Захист» запускає новий проєкт — навчальний курс для підтримки осіб без громадянства в Києві та Київській області. Учасники дізнаються більше про свої права, як їх реалізовувати, адже й досі чимало працівників офіційних структур, державних установ не знають хто такі ОБГ та про їхній статус.

Також на курсі учасники розвинуть навички, які стануть помічними у будь-якій сфері життя, у цьому їх підтримає наша команда. «Базовий курс соціальної, правової та цифрової грамотності для осіб без громадянства у Київській області» стартує з листопада цього року.

проєктна менеджерка БФ «Право на захист» Людмила Бован

«Ми щасливі, що започатковуємо проєкт. Така ініціатива в Україні реалізовується вперше. Цей курс — шанс для осіб без громадянства навчитися основ юридичної та цифрової грамотності, а також розвинути комунікативні навички, необхідні для реалізації себе. Цей проєкт — можливість допомогти особам без громадянства змінити їхнє життя на краще».

Курс також включає сесії з психологом, де учасники отримають цінні поради щодо подолання стресу й адаптування до нових умов життя.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду Julia Taft при Посольстві США.