«єВідновлення»: умови та механізм надання компенсації на відновлення пошкодженого через війну майна

Важлива інформація для українців! З 10 травня стартувала програма «єВідновлення», яка дає можливість отримати компенсацію до 200 тисяч гривень на відновлення пошкодженого через війну майна. Гроші можна витратити на будівельні матеріали або послуги підрядників, які є учасниками програми.

Програму передбачено для тих, чиє майно отримало незначні пошкодження і потребує відновлення, як-от ремонт даху, заміна вікон та дверей тощо. Поширюється на ремонт квартир, приватних будинків і кімнат у гуртожитках. Важлива умова для участі: житло не має бути вже відремонтованим. Якщо власник пошкодженого житла за власні кошти зробив частковий ремонт, йому варто подати заявку на участь у програмі, щоб отримати кошти на завершення робіт і відновлення майна в повному обсязі.

Зараз це можна зробити на платформі «Дія». Також заплановано розширення доступності заявок через центри надання адміністративних послуг, у нотаріусів та в управліннях соціального захисту. Детальніше про основні правила та як отримати компенсацію читайте тут:

«єВідновлення»: умови та механізм надання компенсації