Команда БФ «Право на захист» пройшла спеціальні тренінги від iMMAP Inc. з управління даними та розроблення анкет для збору даних.

Команда БФ «Право на захист» пройшла спеціальні тренінги від iMMAP Inc. з управління даними та розроблення анкет для збору даних. Ці знання надзвичайно цінні для фахівців з моніторингу в їхній повсякденній роботі. Наприклад, навички управління даними дають змогу консолідувати, очищати й аналізувати дані з різних джерел для розуміння потреб і проблем ВПО та постраждалих від війни. Це допомагає запобігти будь-яким можливим порушенням прав людини й надати допомогу тим, хто цього потребує. Окрім того, візуалізація даних полегшує презентування тенденцій, що дає змогу гуманітарним організаціям легше доносити важливу інформацію.

Сесії покращили знання фахівців щодо створення кастомізованих цифрових форм для опитувань, оцінювання й збору даних за допомогою KoboToolbox. Ці форми можна використовувати на різних пристроях, як-от смартфони й планшети. Вони спрощують процес збору інформації в польових умовах, усуваючи потребу в паперових опитуваннях і ручному введенні даних для збору інформації з метою покращення процесу прийняття рішень.

Загалом у межах проєкту «Право на захист» iMMAP Inc. провів 3 тренінги для 30 учасників у Києві та 4 тренінги для 55 учасників у Дніпрі.

«Нещодавно я закінчила тренінг iMMAP з MS Excel (рівень 1 та 2), який був фантастичним навчальним досвідом. Тренінг був надзвичайно добре структурований, а його зміст був інформативним і практичним. Інструктори були дуже обізнаними, терплячими й завжди готовими допомогти з будь-якими питаннями. Вони зробили складні функції Excel простими для розуміння й застосування. Найбільше мене вразила саме практичність тренінгу. Я вже почала використовувати отримані знання в роботі з даними, підвищуючи свою ефективність і продуктивність. Я дуже рекомендую цей курс Excel усім, хто хоче покращити навички роботи з електронними таблицями. Це інвестиція, яка швидко окупиться. Я вдячна за можливість взяти участь тренінгу», — зазначила Наталія Письменна, аналітикиня консолідованої інформації БФ «Право на захист»

Ми вдячні iMMAP Inc. за надану можливість поглибити свої знання в тематиці управління та збору даними.