Оголошено програму грантів від УВКБ ООН для біженців (тільки для іноземців чи осіб без громадянства)

[УКР] Шановні кандидати!

БФ «Право на захист» оголошує про запуск програми грантів за підтримки УВКБ ООН. Програма забезпечує бізнес-грант або грант на навчання чи перекваліфікацію

Для участі у конкурсі, будь ласка, заповніть відповідну онлайн-форму за посиланням:

бізнес-грантhttp://surl.li/sjoms чи грант на навчанняhttp://surl.li/sjonb і надішліть її протягом 4 календарних тижнів від дати оголошення, тобто до середи, 8 травня (включно).

Щоб претендувати на грант, ви маєте відповідати всім зазначеним критеріям:

  • бути в Україні біженцем, шукачем захисту чи особою, яка потребує додаткового захисту;
  • бути бенефіціаром УВКБ ООН;
  • проживати на території України, а саме: у Харкові й Харківській області або Львові й Львівській області. Якщо ви проживаєте в інших областях країни, вам необхідно запитувати про відповідну програму в інших партнерів УВКБ ООН;
  • мати бізнес-ідею або план навчання.

Орієнтовний розмір гранту на професійне навчання становить 3 000 доларів США, бізнес-гранту — 5 000 доларів США. Сума повинна бути підтверджена переліком необхідного обладнання / матеріалів або навчальними послугами.

ВАЖЛИВО: відбір претендентів ґрунтується не на вразливості кандидата, а на аргументованості й стійкості його/її бізнес-ідеї, або обґрунтуванні необхідності отримання професійного навчання.

Бажаємо всім удачі й чекаємо на ваші заявки!

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до нас за телефоном: +38 063 023 22 84. 

БФ “Право на захист” додає переклад цього оголошення російською мовою для того, щоб надати безперешкодний доступ до інформації біженцям (іноземцям) та шукачам захисту в Україні, які не володіють українською мовою.

[РУС] Программа грантов от УВКБ ООН для беженцев (только для иностранцев или лиц без гражданства)

Уважаемые кандидаты!

БФ «Право на защиту» объявляет о запуске программы грантов при поддержке УВКБ ООН. Программа предоставляет бизнес-гранты или гранты на профессиональное обучение, либо переквалификацию

Чтобы принять участие в конкурсе, пожалуйста, заполните соответствующую онлайн-форму по ссылке:

бизнес-грант: http://surl.li/sjoms или грант на обучениеhttp://surl.li/sjonb и отправьте ее в течение четырех календарных недель с даты объявления, то есть до среды, 8 мая (включительно).

Чтобы претендовать на грант вы должны соответствовать всем этим критериям:

  • быть в Украине беженцем, искателем защиты или лицом, нуждающимся в дополнительной защите;
  • быть бенефициаром УВКБ ООН;
  • проживать на территории Украины, а именно в Харькове и Харьковской области или Львове и Львовской области. Если вы проживаете в других областях страны вам необходимо спрашивать о соответствующей программе у других партнеров УВКБ ООН;
  • иметь бизнес-идею или план обучения.

Примерный размер гранта на профессиональное обучение составляет 3 000 долларов США, бизнес-гранта5 000 долларов США. Сумма должна быть подтверждена перечнем необходимого оборудования / материалов или учебными услугами.

ВАЖНО: отбор претендентов основывается не на уязвимости кандидата, а на аргументированности и устойчивости его/ее бизнес-идеи или обосновании необходимости получения профессионального обучения. 

Желаем всем удачи и ждем ваших заявок!

Если у вас есть вопросы, обращайтесь к нам по телефону: +38 063 023 22 84.