Програмна директорка БФ «Право на захист» Надія Ковальчук відвідала зустріч високих представників з 70 країн світу в Осло

Програмна директорка БФ «Право на захист» Надія Ковальчук відвідала зустріч високих представників з 70 країн світу в Осло, організовану Міністерством закордонних справ та Єврокомісією. На заході обговорили надання гуманітарної допомоги для України.

Надія Ковальчук зазначила, що важливими є не лише гуманітарні програми, а й підтримка комплексних рішень для виведення людей зі складних життєвих обставин і виведення людей з колективних центрів, допомога з працевлаштуванням, доступ до медицини, освіти та ефективна система соціального захисту. 

Ключовими для ВПО залишаються житлові рішення — фонди тимчасового житла, кредити.

Учасники, які представляли гуманітарний сектор, наголосили на важливості підтримування кризового реагування в прифронтових регіонах, необхідності триваліших проєктів допомоги й більшої гнучкості. А також на важливості громадянського сектору і залученні українців у прийняття таких рішень.

Дякуємо за підтримку та участь в заході нашим партнерам УВКБ ООН, Людина в біді, Норвезька рада біженців, АКТЕД, Save the Children.