Розробили рекомендації щодо комплексного відновлення громад. Як отримати доступ?

Задля посилення спроможності громад до ризиків техногенних та екологічних катастроф, а також для практичного сприяння процесам відбудови, реконструкції та відновлення громад БФ “Право на захист” розробив Методичні матеріали щодо розроблення програм комплексного відновлення території громад.

В межах проєкту «Зменшення вразливості до ризиків катастроф в Україні», який реалізується за підтримки Європейського Союзу, експертна команда “Право на захист” підготувала матеріали, які допоможуть громадам у складанні власних Програм відновлення території.

Зокрема спеціалісти Фонду розробили Методичні рекомендації щодо розроблення програми комплексного відновлення території громад. Документ містить: покрокові рекомендації щодо складання планів відновлення і спирається на попередньо проведену дослідницьку роботу з аналізу місцевих стратегічних документів зі зменшення ризиків лих щодо їхньої відповідності як національним, регіональним документам, так і Сендайській рамковій програмі зі зниження ризику катастроф. Особлива увага приділена відбудові за принципом “краще, ніж було”.

Автором документа готується до запису вебінар “Програма комплексного відновлення території громад: покроковий алгоритм та практичні підказки”, який міститиме практичні рекомендації, фахові поради та відповіді на актуальні питання.

Ця інформація буде корисною:

  • головам громад, старостам, заступникам, працівникам виконавчих органів громад;
  • працівникам ОДА (на час війни - військові адміністрації), які погоджують програми відновлення (департаменти з екології та природних ресурсів, цивільного захисту, громадського здоров'я, архітектури та містобудування тощо);
  • територіальним представництвам державних органів влади: управлінню водного господарства, лісового-мисливського господарства, ДСНС, центрам громадського здоров'я тощо;
  • громадськості - фізичним та юридичним особам, які проживають та/або здійснюють діяльність в межах ТГ, чи планують її здійснювати, та на яких програма відновлення матиме вплив.

Додатково до Вашої уваги пропонуємо аналітичні матеріали стосовно сталого відновлення України через призму Сендайської рамкової програми й принципу “відбудувати краще, ніж було”.

Проєкт «Зменшення вразливості до ризиків катастроф в Україні (Фаза ІІ)» реалізується БФ "Право на захист" в рамках Консорціуму зменшення ризику (ЗР) за підтримки Європейського Союзу через його Департамент цивільного захисту і гуманітарної допомоги (ЕСНО).

RiskReduction #Resilience #PreparePreventProtect #3PConsortium #ACTED #ECHO EU Civil Protection & Humanitarian