Конкурс на надання послуг з проведення тренінгу з профілактики професійного вигорання для фахівців з соціальної роботи у громадах Луганської області

17 лютого 2022

17 лютого 2022 р.

БФ «Право на захист» запрошує до участі у конкурсі на надання послуг з проведення тренінгу з профілактики професійного вигорання для соціальних працівників та фахівців з соціальної роботи  у новостворених громадах Нижньотеплівської сільської ВЦА Щастинського р-на та Гірської міської ВЦА Сєверодонецького р-ну , Східна Україна,  для покращення розуміння з застосування теоретичних та практичних знань з профілактики професійного вигорання та його подолання. Більш детальний та розширений перелік освітніх потреб представників ЦНСП буде надано тренеру заздалегідь для підготовки матеріалів тренінгу.

Тренінг буде проведений у березні/квітні/травні 2022 р.  (мова – українська), Україна, Луганська обл., с. Нижньотепле Щастинського р-ну та м. Гірське Сєверодонецького р-ну.

Даний тренінг проводиться в межах проекту  «Забезпечення сталого доступу до соціальних послуг на сході України», який фінансується Управлінням з координації гуманітарних справ ООН/Українським гуманітарним фондом.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта у сфері права/соціології/політології/міжнародних відносин або в іншій відповідній сфері;
  • Підтверджені знання та досвід розробки і проведення тренінгів, використання різних методик та інструментів навчання, а також спроможність генерувати якісні продукти знань;
  • Мінімум 3 роки досвіду роботи в сфері проведення тренінгів;
  • Підтверджене вміння складати звітні матеріали відповідно до вимог донора;
  • Відмінні навички проведення презентацій/викладання/складання документації.

Учасникам необхідно подати електронну заявку, яка має містити наступні пункти:

  1. Технічну пропозицію з запропонованими методикою та підходом до проведення тренінгу відповідно до технічного завдання (Додаток А)
  2. Резюме із зазначенням інформації про реалізовані релевантні проекти
  3. Заповнений Додаток В (фінансова пропозиція) та кошторис до нього.
  4.  Інформацію про форму співпраці (договір з СПД, юридичною особою чи фізичною особою) та реєстраційні документи
  5. Рекомендації

Пропозиції приймаються до 05 березня 2022 року включно за електронною поштою [email protected].

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://archive.r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Валерії Королькової за електронною поштою [email protected].

Дякуємо за співпрацю!