В БФ "Право на захист" починають працювати мобільні групи гуманітарного захисту

В Україні зараз немає жодної людини, якої б не торкнулася б війна. Якщо кожен з нас матиме розширений доступ до психосоціальної підтримки та юридичних консультацій, то ми будемо краще захищені від психологічної шкоди, спричиненої конфліктом.

Саме тому ми намагаємося допомогти кожному на місцях - створивши унікальну послугу - мобільні групи гуманітарного захисту.

 Що саме ми будемо робити? Забезпечувати громадян, які постраждали від наслідків війни, а також ВПО, психосоціальною підтримкою та юридичними консультаціями. Усі послуги надаватимуться професійними спеціалістами – психологами, соціальними працівниками, а також юристами. Безкоштовно та конфіденційно.

Що таке психосоціальна підтримка? Це дії, спрямовані на глибинне покращення психічного здоров’я та психосоціального добробуту людини.

Для чого потрібна юридична підтримка? Для того, аби громадянам, які опинилися у скрутному правовому становищі, було гарантовано дотримання їхніх прав людини, попри переміщення та тиск, спричинений конфліктом.

Як усе це відбуватиметься? Надання цієї підтримки відбуватиметься мобільними групами, які будуть відряджені в найбільш уразливі громади Дніпропетровської та Чернівецької областей.

 Мобільні групи діятимуть в рамках проєкту БФ “Право на захист” у партнерстві з ACTED Ukraine “Підвищення стійкості та спроможності до подолання труднощів найбільш вразливими домогосподарствами, що постраждали від конфлікту на Сході України”.